Gra podwójna mężczyzn

Turniej Główny

DataCzas
29-3-201920:30LEE Jhe-Huei (TPE)
YANG Po-Hsuan (TPE)
- Milosz BOCHAT (POL)
Adam CWALINA (POL)
21-18 21-14
29-3-201913:05Jones Ralfy JANSEN [7] (GER)
Peter KAESBAUER (GER)
- Freek GOLINSKI (BEL)
Patryk SZYMONIAK (POL)
21-16 21-15
29-3-201915:50Milosz BOCHAT (POL)
Adam CWALINA (POL)
- Nikita KHAKIMOV (RUS)
Alexandr ZINCHENKO (RUS)
21-19 18-21 21-15
29-3-201914:15LEE Jhe-Huei (TPE)
YANG Po-Hsuan (TPE)
- Supak JOMKOH [6] (THA)
Wachirawit SOTHON (THA)
18-21 21-17 21-7
29-3-2019Callum HEMMING (ENG)
Tom WOLFENDEN (ENG)
- Jeppe BAY (DEN)
Mikkel MIKKELSEN (DEN)
21-18 16-21 21-18
29-3-201915:15Thom GICQUEL [4] (FRA)
Ronan LABAR (FRA)
- Bjarne GEISS (GER)
Jan Colin VÖLKER (GER)
21-12 21-13
29-3-2019Fang-Jen LEE (TPE)
LU Chia Pin (TPE)
- Christo POPOV (FRA)
Toma Junior POPOV (FRA)
23-21 19-21 21-11
29-3-201921:10Jason Anthony HO-SHUE [1] (CAN)
Nyl YAKURA (CAN)
- Daniel LUNDGAARD (DEN)
Mathias THYRRI (DEN)
21-18 17-21 21-19
29-3-201921:10Mathias BAY-SMIDT [5] (DEN)
Lasse MØLHEDE (DEN)
- CHANG Ko-Chi (TPE)
Fang-Chih LEE (TPE)
21-17 18-21 21-17
29-3-2019Ben LANE [3] (ENG)
Sean VENDY (ENG)
- Bastian KERSAUDY (FRA)
Julien MAIO (FRA)
21-11 21-13
29-3-201920:30Jones Ralfy JANSEN [7] (GER)
Peter KAESBAUER (GER)
- Muhammad Shohibul FIKRI (INA)
Bagas MAULANA (INA)
21-17 21-19
29-3-2019Thom GICQUEL [4] (FRA)
Ronan LABAR (FRA)
- Callum HEMMING (ENG)
Tom WOLFENDEN (ENG)
21-17 8-21 21-17
29-3-2019Peter BRIGGS [8] (ENG)
Gregory MAIRS (ENG)
- Fang-Jen LEE (TPE)
LU Chia Pin (TPE)
21-11 21-17
29-3-201921:10Christopher GRIMLEY (SCO)
Matthew GRIMLEY (SCO)
- KONA Tarun (IND)
LIM Khim Wah (MAS)
21-12 22-20
30-3-2019Mathias BAY-SMIDT [5] (DEN)
Lasse MØLHEDE (DEN)
- Jason Anthony HO-SHUE [1] (CAN)
Nyl YAKURA (CAN)
21-17 21-15
30-3-2019Ben LANE [3] (ENG)
Sean VENDY (ENG)
- Jones Ralfy JANSEN [7] (GER)
Peter KAESBAUER (GER)
21-13 21-9
30-3-2019LEE Jhe-Huei (TPE)
YANG Po-Hsuan (TPE)
- Thom GICQUEL [4] (FRA)
Ronan LABAR (FRA)
18-21 21-19 21-14
30-3-2019Peter BRIGGS [8] (ENG)
Gregory MAIRS (ENG)
- Christopher GRIMLEY (SCO)
Matthew GRIMLEY (SCO)
21-17 21-12
30-3-2019Ben LANE [3] (ENG)
Sean VENDY (ENG)
- Mathias BAY-SMIDT [5] (DEN)
Lasse MØLHEDE (DEN)
21-12 21-15
29-3-201915:50Muhammad Shohibul FIKRI (INA)
Bagas MAULANA (INA)
- Jaromir JANACEK (CZE)
Tomáš ŠVEJDA (CZE)
21-13 21-9
30-3-2019LEE Jhe-Huei (TPE)
YANG Po-Hsuan (TPE)
- Peter BRIGGS [8] (ENG)
Gregory MAIRS (ENG)
21-16 21-19
31-3-2019LEE Jhe-Huei (TPE)
YANG Po-Hsuan (TPE)
- Ben LANE [3] (ENG)
Sean VENDY (ENG)
21-19 21-16
29-3-201913:40Christopher GRIMLEY (SCO)
Matthew GRIMLEY (SCO)
- David DAUGAARD [2] (DEN)
Frederik SØGAARD (DEN)
21-17 21-17
29-3-201915:50Peter BRIGGS [8] (ENG)
Gregory MAIRS (ENG)
- Joshua HURLBURT-YU (CAN)
Duncan YAO (CAN)
21-16 21-14
29-3-201914:15CHANG Ko-Chi (TPE)
Fang-Chih LEE (TPE)
- Max SCHWENGER (GER)
Josche ZURWONNE (GER)
24-22 23-21
29-3-201913:05KONA Tarun (IND)
LIM Khim Wah (MAS)
- Philip BIRKER (AUT)
Dominik STIPSITS (AUT)
21-9 21-18
29-3-201914:15Jason Anthony HO-SHUE [1] (CAN)
Nyl YAKURA (CAN)
- Wei Chen LIU [2] (TPE)
LU Chen (TPE)
21-18 21-15
29-3-201914:15Daniel LUNDGAARD (DEN)
Mathias THYRRI (DEN)
- Vladimir NIKULOV (RUS)
Artem SERPIONOV (RUS)
21-17 21-13
29-3-2019Ben LANE [3] (ENG)
Sean VENDY (ENG)
- Pakin KUNA-ANUVIT (THA)
Natthapat TRINKAJEE (THA)
21-6 21-13
29-3-2019Mathias BAY-SMIDT [5] (DEN)
Lasse MØLHEDE (DEN)
- Alexander DUNN (SCO)
Adam HALL (SCO)
21-14 21-19
29-3-201913:40Bastian KERSAUDY (FRA)
Julien MAIO (FRA)
- Joshua MAGEE (IRL)
Paul REYNOLDS (IRL)
19-21 21-19 21-19

Kwalifikacje

DataCzas
28-3-201919:10Freek GOLINSKI (BEL)
Patryk SZYMONIAK (POL)
- Jacek KOLUMBAJEW (POL)
Jan RUDZINSKI (POL)
21-19 21-12
28-3-201913:30Daniel LUNDGAARD (DEN)
Mathias THYRRI (DEN)
- Piotr GAJDA (POL)
Alan OSTROWSKI (POL)
21-12 21-13
28-3-201913:00Wei Chen LIU [2] (TPE)
LU Chen (TPE)
- Tomasz MATOGA (POL)
Norbert SWIERK (POL)
21-6 21-13
28-3-201913:30Freek GOLINSKI (BEL)
Patryk SZYMONIAK (POL)
- Robert CYBULSKI (POL)
Pawel SMILOWSKI (POL)
21-13 21-13
28-3-201913:00Jacek KOLUMBAJEW (POL)
Jan RUDZINSKI (POL)
- Glib BEKETOV [3] (UKR)
Mykhaylo MAKHNOVSKIY (UKR)
15-21 21-12 21-9
28-3-201918:35Daniel LUNDGAARD (DEN)
Mathias THYRRI (DEN)
- Matěj HUBÁČEK (CZE)
Vít KULÍŠEK (CZE)
21-10 21-10
28-3-2019Christopher GRIMLEY (SCO)
Matthew GRIMLEY (SCO)
- Oliver LEYDON-DAVIS (NZL)
Abhinav MANOTA (NZL)
23-21 21-19
28-3-201919:10Wei Chen LIU [2] (TPE)
LU Chen (TPE)
- Pramudya Kusumawardana RIYANTO (INA)
Yeremia Erich Yoche YACOB (INA)
24-22 21-17
28-3-2019Pramudya Kusumawardana RIYANTO (INA)
Yeremia Erich Yoche YACOB (INA)
- Zach RUSS [PFR] (ENG)
Steven STALLWOOD (ENG)
21-13 21-17
28-3-2019Oliver LEYDON-DAVIS (NZL)
Abhinav MANOTA (NZL)
- Hauke GRAALMANN [4] (GER)
Patrick SCHEIEL (GER)
21-14 21-15
28-3-201915:05Christopher GRIMLEY (SCO)
Matthew GRIMLEY (SCO)
- HUANG Di (CHN)
LIANG Yongwang (CHN)
21-12 21-13
28-3-201913:00Matěj HUBÁČEK (CZE)
Vít KULÍŠEK (CZE)
- Michael Opoku BAAH [1, FWDN] (GHA)
Daniel SAM (GHA)
Walkover