Gra podwójna kobiet

Turniej Główny

DataCzas
29-3-201915:15LI Zi Qing (TPE)
TENG Chun Hsun (TPE)
- Wiktoria DABCZYNSKA (POL)
Aleksandra GOSZCZYNSKA (POL)
21-18 21-10
29-3-201914:40Chisato HOSHI [5] (JPN)
Aoi MATSUDA (JPN)
- Dominika CHOJNACKA (POL)
Weronika GORNIAK (POL)
21-11 21-9
30-3-2019Chisato HOSHI [5] (JPN)
Aoi MATSUDA (JPN)
- KUO Yu Wen (TPE)
LIN Wan Ching (TPE)
21-11 21-16
30-3-2019Alexandra BØJE (DEN)
Mette POULSEN (DEN)
- Febriana Dwipuji KUSUMA (INA)
Ribka SUGIARTO (INA)
10-21 21-18 21-13
30-3-2019KUO Yu Wen (TPE)
LIN Wan Ching (TPE)
- Julie FINNE-IPSEN (DEN)
Claudia PAREDES (DEN)
21-19 26-24
30-3-2019Alexandra BØJE (DEN)
Mette POULSEN (DEN)
- LI Zi Qing (TPE)
TENG Chun Hsun (TPE)
16-21 21-19 21-15
29-3-201916:30Febriana Dwipuji KUSUMA (INA)
Ribka SUGIARTO (INA)
- CHEN Fanghui (CHN)
HUA Xiaobei (CHN)
21-13 18-21 21-16
29-3-2019Delphine DELRUE [2] (FRA)
Lea PALERMO (FRA)
- Anastasiia AKCHURINA (RUS)
Olga MOROZOVA (RUS)
21-13 21-11
29-3-201919:50Julie FINNE-IPSEN (DEN)
Claudia PAREDES (DEN)
- Eva JANSSENS (GER)
Kilasu OSTERMEYER (GER)
19-21 21-19 21-11
29-3-201920:30LI Zi Qing (TPE)
TENG Chun Hsun (TPE)
- Sara LUNDGAARD [7] (DEN)
Clara NISTAD (SWE)
21-19 21-17
29-3-201921:50Chisato HOSHI [5] (JPN)
Aoi MATSUDA (JPN)
- Jenny MOORE [4] (ENG)
Victoria WILLIAMS (ENG)
21-6 21-18
29-3-201921:50KUO Yu Wen (TPE)
LIN Wan Ching (TPE)
- YANG Xiaoyu [PFR] (CHN)
ZHANG Jinger (CHN)
21-9 21-14
29-3-2019Delphine DELRUE [2] (FRA)
Lea PALERMO (FRA)
- Maryna ILYINSKAYA (UKR)
Yelyzaveta ZHARKA (UKR)
21-16 21-8
29-3-201913:40Anastasiia AKCHURINA (RUS)
Olga MOROZOVA (RUS)
- Abigail HOLDEN (ENG)
Lizzie TOLMAN (ENG)
21-13 21-18
29-3-201913:40Febriana Dwipuji KUSUMA (INA)
Ribka SUGIARTO (INA)
- Rin IWANAGA [6] (JPN)
Kie NAKANISHI (JPN)
19-21 22-20 21-9
29-3-201913:05CHEN Fanghui (CHN)
HUA Xiaobei (CHN)
- PAI Yu Po (TPE)
WU Ti Jung (TPE)
21-18 21-13
29-3-2019Bengisu ERCETIN [3] (TUR)
Nazlıcan INCI (TUR)
- Julie MACPHERSON (SCO)
Holly NEWALL (SCO)
21-17 21-19
29-3-201914:40Alexandra BØJE (DEN)
Mette POULSEN (DEN)
- Daniella GONDA (HUN)
Agnes KOROSI (HUN)
21-6 21-12
29-3-201914:15Sara LUNDGAARD [7] (DEN)
Clara NISTAD (SWE)
- Judith PETRIKOWSKI [PFQ] (GER)
Franziska VOLKMANN (GER)
21-17 23-21
29-3-2019Julie FINNE-IPSEN (DEN)
Claudia PAREDES (DEN)
- Eleanor O'DONNELL (SCO)
Ciara TORRANCE (SCO)
22-20 21-16
29-3-201915:50Eva JANSSENS (GER)
Kilasu OSTERMEYER (GER)
- Virni PUTRI [8] (INA)
Vania Arianti SUKOCO (INA)
21-13 21-11
29-3-201915:15KUO Yu Wen (TPE)
LIN Wan Ching (TPE)
- Anastasiya PROZOROVA (UKR)
Valeriya RUDAKOVA (UKR)
21-18 21-15
29-3-201914:40YANG Xiaoyu [PFR] (CHN)
ZHANG Jinger (CHN)
- Daniela MACIAS [4] (PER)
Danica NISHIMURA (PER)
21-7 21-17
29-3-2019Jenny MOORE [4] (ENG)
Victoria WILLIAMS (ENG)
- CHANG Hsin Tien (TPE)
LEE Chih Chen (TPE)
21-10 21-14
29-3-2019LIN Hsiang Ti (TPE)
SUNG Shuo Yun (TPE)
- Vimala HERIAU (FRA)
Margot LAMBERT (FRA)
19-21 21-14 21-14
29-3-201914:40Emilie LEFEL [1] (FRA)
Anne TRAN (FRA)
- Serena AU YEONG (AUT)
Katharina HOCHMEIR (AUT)
21-12 21-18
29-3-201921:50Emilie LEFEL [1] (FRA)
Anne TRAN (FRA)
- LIN Hsiang Ti (TPE)
SUNG Shuo Yun (TPE)
21-9 21-14
31-3-2019Chisato HOSHI [5] (JPN)
Aoi MATSUDA (JPN)
- Alexandra BØJE (DEN)
Mette POULSEN (DEN)
21-18 15-21 21-17
30-3-2019Febriana Dwipuji KUSUMA (INA)
Ribka SUGIARTO (INA)
- Delphine DELRUE [2] (FRA)
Lea PALERMO (FRA)
21-19 21-18
30-3-2019Chisato HOSHI [5] (JPN)
Aoi MATSUDA (JPN)
- Emilie LEFEL [1] (FRA)
Anne TRAN (FRA)
25-23 21-15
29-3-2019Alexandra BØJE (DEN)
Mette POULSEN (DEN)
- Bengisu ERCETIN [3] (TUR)
Nazlıcan INCI (TUR)
21-14 21-17

Kwalifikacje

DataCzas
28-3-201919:45YANG Xiaoyu [PFR] (CHN)
ZHANG Jinger (CHN)
- Agnieszka WOJTKOWSKA (POL)
Aneta WOJTKOWSKA (POL)
21-12 23-21
28-3-201920:55Daniella GONDA (HUN)
Agnes KOROSI (HUN)
- Kornelia MARCZAK [2] (POL)
Dagmara PEKALA (POL)
21-16 21-12
28-3-201919:45Dominika CHOJNACKA (POL)
Weronika GORNIAK (POL)
- Magdalena KULSKA (POL)
Zuzanna PARYSZ (POL)
21-17 20-22 21-10
28-3-201914:30Kornelia MARCZAK [2] (POL)
Dagmara PEKALA (POL)
- Olga MIKSZA (POL)
SZUBERT Karolina (POL)
21-3 21-19
28-3-2019Daniella GONDA (HUN)
Agnes KOROSI (HUN)
- Wiktoria ADAMEK (POL)
Magdalena SWIERCZYNSKA (POL)
21-15 19-21 22-20
28-3-201914:30YANG Xiaoyu [PFR] (CHN)
ZHANG Jinger (CHN)
- Zuzanna JANKOWSKA (POL)
Joanna PODEDWORNY (POL)
21-5 21-6
28-3-2019Agnieszka WOJTKOWSKA (POL)
Aneta WOJTKOWSKA (POL)
- Jessica HOPTON (ENG)
Fee Teng LIEW (ENG)
17-21 21-15 21-15
28-3-201914:00Catherine CHOI (CAN)
Josephine WU (CAN)
- Paulina HANKIEWICZ (POL)
Dominika KWASNIK (POL)
21-16 19-21 21-17
28-3-201914:30Jenny MOORE [4] (ENG)
Victoria WILLIAMS (ENG)
- Laura BUJAK (POL)
Anna DUDA (POL)
21-7 21-12
28-3-201914:30Dominika CHOJNACKA (POL)
Weronika GORNIAK (POL)
- Daniela BIELINSKA (POL)
Karolina GAJOS (POL)
21-17 21-13
28-3-201913:00Magdalena KULSKA (POL)
Zuzanna PARYSZ (POL)
- Judith PETRIKOWSKI [1, PMD] (GER)
Franziska VOLKMANN (GER)
Walkover
28-3-201920:55Jenny MOORE [4] (ENG)
Victoria WILLIAMS (ENG)
- Catherine CHOI (CAN)
Josephine WU (CAN)
21-15 21-16