Gra mieszana

Turniej Główny

DataCzas
29-3-201917:10Lasse MØLHEDE (DEN)
Sara LUNDGAARD (DEN)
- Pawel SMILOWSKI [4] (POL)
Magdalena SWIERCZYNSKA (POL)
21-12 19-21 21-13
29-3-2019Pawel SMILOWSKI [4] (POL)
Magdalena SWIERCZYNSKA (POL)
- LIN Chun-Yi (TPE)
LIN Hsiang Ti (TPE)
22-20 23-21
31-3-2019Ben LANE [1] (ENG)
Jessica PUGH (ENG)
- Thom GICQUEL [3] (FRA)
Delphine DELRUE (FRA)
21-17 21-15
30-3-2019Thom GICQUEL [3] (FRA)
Delphine DELRUE (FRA)
- Mikkel MIKKELSEN [2] (DEN)
Mai SURROW (DEN)
21-13 21-17
30-3-2019Ben LANE [1] (ENG)
Jessica PUGH (ENG)
- Jones Ralfy JANSEN [PFR] (GER)
Kilasu OSTERMEYER (GER)
21-9 21-19
30-3-2019Mikkel MIKKELSEN [2] (DEN)
Mai SURROW (DEN)
- Renaldi SAMOSIR (INA)
Hediana JULIMARBELA (INA)
21-19 21-16
30-3-2019Thom GICQUEL [3] (FRA)
Delphine DELRUE (FRA)
- Tom WOLFENDEN (ENG)
Jenny MOORE (ENG)
16-21 23-21 21-13
30-3-2019Jones Ralfy JANSEN [PFR] (GER)
Kilasu OSTERMEYER (GER)
- Lasse MØLHEDE (DEN)
Sara LUNDGAARD (DEN)
14-21 21-18 21-14
29-3-2019Mikkel MIKKELSEN [2] (DEN)
Mai SURROW (DEN)
- Joel EIPE (DEN)
Mette POULSEN (DEN)
21-15 21-18
30-3-2019Ben LANE [1] (ENG)
Jessica PUGH (ENG)
- Ronan LABAR [8] (FRA)
Anne TRAN (FRA)
21-15 26-24
29-3-201917:10Thom GICQUEL [3] (FRA)
Delphine DELRUE (FRA)
- Jakub BITMAN (CZE)
Alzbeta BASOVA (CZE)
21-10 21-11
29-3-201917:50Renaldi SAMOSIR (INA)
Hediana JULIMARBELA (INA)
- CHANG Ko-Chi (TPE)
LEE Chih Chen (TPE)
21-13 21-19
29-3-201917:50Jones Ralfy JANSEN [PFR] (GER)
Kilasu OSTERMEYER (GER)
- Supak JOMKOH [7] (THA)
Supissara PAEWSAMPRAN (THA)
12-21 21-17 21-13
29-3-2019Ben LANE [1] (ENG)
Jessica PUGH (ENG)
- Frederik SØGAARD (DEN)
Alexandra BØJE (DEN)
21-15 19-21 21-14
29-3-2019Mikkel MIKKELSEN [2] (DEN)
Mai SURROW (DEN)
- Fang-Jen LEE (TPE)
CHANG Hsin Tien (TPE)
21-17 21-9
29-3-201910:10Joel EIPE (DEN)
Mette POULSEN (DEN)
- Brian YANG (CAN)
Michelle TONG (CAN)
21-14 21-16
29-3-201910:10Renaldi SAMOSIR (INA)
Hediana JULIMARBELA (INA)
- Matthew CLARE (ENG)
Victoria WILLIAMS (ENG)
21-18 25-23
29-3-20199:35Jakub BITMAN (CZE)
Alzbeta BASOVA (CZE)
- Mykhaylo MAKHNOVSKIY (UKR)
Anastasiya PROZOROVA (UKR)
21-19 21-9
29-3-20199:35Adam HALL [6] (SCO)
Julie MACPHERSON (SCO)
- Max FLYNN (ENG)
Jessica HOPTON (ENG)
21-12 21-13
29-3-20199:35Jones Ralfy JANSEN [PFR] (GER)
Kilasu OSTERMEYER (GER)
- Nyl YAKURA (CAN)
Catherine CHOI (CAN)
21-18 21-13
29-3-20199:00Frederik SØGAARD (DEN)
Alexandra BØJE (DEN)
- Jaromir JANACEK (CZE)
Sabina MILOVA (CZE)
21-10 21-9
29-3-20199:00Ben LANE [1] (ENG)
Jessica PUGH (ENG)
- Andika RAMADIANSYAH (INA)
Bunga Fitriani ROMADHINI (INA)
21-9 21-19
29-3-201910:10Thom GICQUEL [3] (FRA)
Delphine DELRUE (FRA)
- Wei Chen LIU (TPE)
TENG Chun Hsun (TPE)
21-14 21-11
29-3-201910:10CHANG Ko-Chi (TPE)
LEE Chih Chen (TPE)
- Joshua HURLBURT-YU [5] (CAN)
Josephine WU (CAN)
21-17 21-19
29-3-20199:35Tom WOLFENDEN (ENG)
Jenny MOORE (ENG)
- HUANG Jiawei (CHN)
CHEN Fanghui (CHN)
21-16 21-10
29-3-2019Lasse MØLHEDE (DEN)
Sara LUNDGAARD (DEN)
- Alex VLAAR (BUL)
Mariya MITSOVA (BUL)
21-12 21-14
29-3-20199:00Mathias THYRRI (DEN)
Elisa MELGAARD (DEN)
- Patrick SCHEIEL (GER)
Franziska VOLKMANN (GER)
21-8 26-24
29-3-2019Ronan LABAR [8] (FRA)
Anne TRAN (FRA)
- Rehan Naufal KUSHARJANTO (INA)
Lisa Ayu KUSUMAWATI (INA)
21-15 21-19
29-3-20199:00Supak JOMKOH [7] (THA)
Supissara PAEWSAMPRAN (THA)
- Valeriy ATRASHCHENKOV (UKR)
Yelyzaveta ZHARKA (UKR)
21-12 21-17
29-3-201917:50Ronan LABAR [8] (FRA)
Anne TRAN (FRA)
- Mathias THYRRI (DEN)
Elisa MELGAARD (DEN)
21-11 21-18
29-3-2019Tom WOLFENDEN (ENG)
Jenny MOORE (ENG)
- Adam HALL [6] (SCO)
Julie MACPHERSON (SCO)
23-21 22-20

Kwalifikacje

DataCzas
28-3-201915:40CHANG Ko-Chi (TPE)
LEE Chih Chen (TPE)
- Patryk SZYMONIAK [2] (POL)
Agnieszka WOJTKOWSKA (POL)
25-23 21-19
28-3-20199:00Patryk SZYMONIAK [2] (POL)
Agnieszka WOJTKOWSKA (POL)
- Jack MACGREGOR (SCO)
Sian KELLY (ENG)
21-16 16-21 21-17
28-3-20199:00Wei Chen LIU (TPE)
TENG Chun Hsun (TPE)
- Jan RUDZINSKI (POL)
Karolina WLADZINSKA (POL)
21-11 21-16
28-3-201915:05Wei Chen LIU (TPE)
TENG Chun Hsun (TPE)
- Jesper TOFT [1] (DEN)
Natasja P. ANTHONISEN (DEN)
21-17 21-15
28-3-2019HUANG Jiawei (CHN)
CHEN Fanghui (CHN)
- LU Chen (TPE)
LI Zi Qing (TPE)
21-9 21-17
28-3-20199:30CHANG Ko-Chi (TPE)
LEE Chih Chen (TPE)
- Nikita KHAKIMOV (RUS)
Viktoriia VOROBEVA (RUS)
21-16 23-21
28-3-2019Jones Ralfy JANSEN [PFR] (GER)
Kilasu OSTERMEYER (GER)
- Hauke GRAALMANN [4] (GER)
Judith PETRIKOWSKI (GER)
21-18 21-13
28-3-2019LU Chen (TPE)
LI Zi Qing (TPE)
- LIM Khim Wah (MAS)
LEE Zhi Qing (MAS)
21-9 21-12
28-3-2019HUANG Jiawei (CHN)
CHEN Fanghui (CHN)
- Dominik STIPSITS [3] (AUT)
Serena AU YEONG (AUT)
21-12 21-17
28-3-20199:00Fang-Chih LEE (TPE)
SUNG Shuo Yun (TPE)
- Philip BIRKER (AUT)
Katharina HOCHMEIR (AUT)
21-15 21-16
28-3-201915:05Jones Ralfy JANSEN [PFR] (GER)
Kilasu OSTERMEYER (GER)
- Fang-Chih LEE (TPE)
SUNG Shuo Yun (TPE)
21-13 21-16
28-3-20199:00Jesper TOFT [1] (DEN)
Natasja P. ANTHONISEN (DEN)
- Fikri Ihsandi HADMADI (INA)
Fee Teng LIEW (ENG)
21-14 21-16